דיסקונט:שקיפות,צרכנות ודיגיטל

אני מאד אוהב את העידן הדיגיטלי שמאפשר לצרכנים לקבל מידע מהיר ומדוייק. לפני העידן הדיגיטלי כדי לקבל מידע היה עלייך ללכת בעצמך פיזית לנותן השרות או להתקשר ואז אם שפר עלייך מזלך היית מקבל תשובות.

לצער כולנו אנחנו חיים במדינה לא תחרותית עם כח גדול מאד של מגזר ציבורי לא יעיל שלא מאפשר לשפר את השרות ולכן השרות שאנחנו מקבלים לא יעיל.

לבנק דיסקונט יש אפליקציה מעולה. נותנת מידע על העו"ש, אפשר להפקיד דרכה צ'קים, להעביר כספים לצד שלישי ואני מצליח לבצע את מרבית הפעולות ללא בנקאי בצורה מאד טובה. אבל לעיתים אין מענה לבקשה שלי כמו במקרה האחרון שבו רציתי לדעת את העמלות שאני משלם בתחום ניירות ערך. או אז העיניינים מתחילים להסתבך. אני פונה באתר באמצעות האפשרות להתכתב עם הבנקאי שמודיע לי שאין לו יכולת ללת לי את המידע? למה אני שואל? למה לא לחסוך לי ולבנק זמן? למה לא להיות שקופים? ואז אני מקבל את התשובה המפתיעה "ככה". תתקשר למוקד *6111 . אני במועקה מתקשר ,מבקשים ממני תעודת זהות ולאחר מכן שולחים לי בסמס קוד כדי שרק אני אוכל הליכנס ואני מממתין לרשימת המספרים של הבנק בטעות לוחץ על מחלקה אחרת. מחייג שוב ושוב הסיוט ואז אני מגיע כנראה למקום שאומרים לי שהתור ארוך וכדאי לי להשאיר את המספר.

אני משאיר את המספר ואז כדי שחס וחלילה התהליך לא יהיה קצת מידי שוב מבקשים ממני את מספר הקוד ששלחו אלי בסמס. סיימתי ואני ממתין לבנקאי שיתקשר.

ואכן היה טלפון והשיחה התנתקה, הלו הלו זעקתי לטלפון כי חשבתי שמישהו שומע. אבל הזיחה התנתקה. שוב שמעתי צליל והפעם התנתק מהר מידי. שימחתי היתה מוקדמת ושוב נאלצתי להתקשר והפעם החלטתי שאני ממתין עד שאשיג בנקאי.

לאחר כ שבע דקות שוחחתי עם בנקאית שענתה לי שהגעתי למחלקה הלא נכונה , ושאני צריך הייתי להגיע למחלקת ניירות הערך והיא תעביר אותי. למזלי הועברתי בצורה טובה וקבלתי את התשובות הפשוטות שרציתי.

ואני שואל לא חבל לטרטר את הלקוחות.לי לקח יומיים לקבל תשובות . לא הגיע הזמן שנוכל לקבל את כל מבוקשנו בדיגיטל,בשקיפות, במהירות ובקלות?