זיק אנליטיקס zik analytics – מחקר מוצרים באיביי

Zik Analytics זיק אנאליטיקס – בקצרה

Zik Analytics  מבצעת מחקר מוצרים ומחקר מילות מפתח ב EBAY ובאלי אקספרס.

התוכנה מסייעת לבחירת מוצרים מנצחים ועוזרת להציג כותרות מנצחות למכירה .

 

 Zik Analytics יכולות

מחקר מוכרים  Sellers– מאפשר  לעקוב אחרי מוכרים מצליחים ולראות את המוצרים הכי נמכרים שלהם.

מחקר מוצרים ונישות  מציג את סטטיסטיקות ומידע מדויק על רמות הביקוש  עבור מוצרים ב Ebay.  מהי המגמה העכשווית של המוצר (האם הוא "חם"?) כדי לדעת אילו מוצרים "חמים" כרגע באיביי.

מחקר מחירים מתקדם – מאפשר לדעת את טווח מחירים שמשתלם למכור את המוצרים.

 מחקר מילות מפתח ו Title Analyticsכלי עוצמתי של זיק אנאליטיקס שעוזר לבנות כותרות מנצחות ומילות מפתח במהירות. הכלי יודע לסרוק את המוצרים הכי נמכרים ולבחור את כותרות וצירופי המילים מנצחים.

.מחקר מחיר מתקדם – על מנת לדעת באיזה טווח מחירים הכי משתלם למכור את המוצרים של הנישה שבה אתם מתרכזים

סטטיסטיקה של החנות שלנו – מראה לנו מה יחס ההמרה של החנות שלנו ואת המוצרים הנמכרים ביותר ב 30 עד 7 ימים האחרונים אצלנו.

Geo Targeting – סטטיסטיקה על מיקום הקונים, הזמן בו ביצעו את הרכישות מאיתנו, באילו ימים יש יותר קניות ואיזה סוג של מוצרים קנו מאיתנו.

Merchant Research – כלי אשר מראה לנו כמה אנחנו מרוויחים על כל צפיה פר מוצר, ומה יחס ההמרה של כל מוצר אצלינו בחנות, בנפרד !

שמירת חיפושים – באופן זה אנחנו יכולים לעקוב אחרי נישות ומוצרים שמצאנו לאורך זמן ולעדכן בהתאמה, בכדי שנוכל תמיד למכור את הנישות החמות בהתאם לעונה בשנה / חג/ אירוע קרבים.

מחקר שוק ב-6 זירות איביי שונות כולל באליאקספרס – בעזרת זיק ניתן לבצע מחקר שוק ומעקב אחרי מוכרים בלא פחות מ-6 זירות איביי שונות:ארה"ב, בריטניה, אוסטרליה, סין וצרפת.

Email Marketing – כלי שאוסף את המיילים של כל הלקוחות שלנו ומסדר אותם לפי קטגורויות או מילות מפתח. בנוסף ניתן גם לייצא את המידע לקובץ אקסל.

Zik Pro – מגוון כלים ייחודים לקבלת תוצאות של המוצרים הנמכרים ביותר לפי פילטרים שאתם קובעים, קבלה של אלפי מוצרים בלחיצת כפתור, מה שנותר לכם הוא רק להעלות אותם לחנות שלכם.

חוות דעת על זיק אנאליטקיס מאתר Trustpilot

 

חוות דעת גולשים

 

לרכישת זיק אנאליטקיס לחץ

 

Advertisements

 

Advertisements
%d בלוגרים אהבו את זה: